دوره آنلاین کوچینگ استادی بورس بین الملل

دوره آنلاین کوچینگ استادی بورس بین الملل

  • نوع دوره: خصوصی
40,000,000 تومان
دکتر محمد حسن ژند
مدرس دوره :

دکتر محمد حسن ژند

درباره دوره آنلاین کوچینگ استادی بورس بین الملل

چرا اسم این دوره کوچینگ استادی است؟

 

می‌دانیم که با یادگیری چند بازار مالی و سرمایه‌گذاری در آن ها و متنوع سازی سبد سرمایه‌گذاری، خود به خود به کاهش ریسک کمک خواهیم کرد. اگر غیر از بازار بورس ایران در بازار بورس دیگری بتوانیم سرمایه‌گذاری کنیم مسلما از مزایای اقتصاد پویای آن کشور و رشد شاخص‌های آن استفاده خواهیم کرد. . بازار بورس آمریکا، بازار بورس انگلستان،  بازار بورس آلمان، بازار بورس هنگ‌کنگ، بازار بورس ژاپن، بازار بورس کانادا و ... بازارهایی است که امکان خرید سهام را به ایرانیان میدهند.

با توجه به تعریف کوچینگ : کوچینگ هنر تسهیل کردن راه برای رسیدن به هدف است. کوچینگ مجموعه مهارت‌هایی است که استعدادها و پتانسیل‌های فرد را شکوفا می‌کند تا فرد بتواند کارآیی و عملکرد بهتری داشته باشدو همچنین با توجه به  رسالت مجموعه آکادمی دکتر ژند که همیشه اولین بوده و این امر را در نگارش کتابهای متعدد برای اولین بار در کشور به اثبات رسانیده  و با توجه به این مهم  که  اگر کمی جستجو کرده باشید درخواهید یافت ، چنین دوره  جامعی در سطح کشور بسیار کم یافت می‌شود و یا اگر هم وجود داشته باشد به زبان فارسی نیست برآن شدیم که نام این دوره را کوچینگ برگزینیم.

 

چرا کوچینگ استادی را انتخاب کنیم؟

کوچینگ به فرد فرصت می‌دهد تا برای خود اهدافی مشخص کند و در راستای محقق شدن این اهداف گام برداشته و اقداماتی صورت دهد.اصول اخلاقی می‌گوید، کوچ مانند یک آیینه‌ی شفاف عمل ‌کند و اگر واقعیتی را ‌ببیند، آن را انعکاس دهد.

کوچینگ مالی با عنوان بالاترین سطح تحلیلگری و معامله گری در دنیا شناخته می شود که یک سرمایه گذار ، معامله گر و یا تحلیلگر با طی نمودن این دوره آموزشی به بالاترین سطح علمی از بازارهای مالی ارتقا پیدا می کند.

پیش نیاز دوره کوچینگ استادی:

شناخت بازارهای مالی و آگاهی از کلیات سرمایه گذاری

تفاوت دوره کوچینگ با سایر دوره های آکادمی:

پاسخگویی هر لحظه تیکتها ی ارسالی کارآموز و همچنین پاسخگویی به سوالات وی از طریق شبکه های اجتماعی

ارائه یک جلد کتاب تالیف  دکتر محمد حسن ژند باعنوان " تحلیل بنیادی در بازار بورس بین الملل" انتشارات مهربان (نشر بازرگانی)

 همانطور که گفته شد این دوره،  یک دوره جامع  پرورش معامله گر و تحلیلگر و مربی می باشد ، بنابراین تمامی معاملات شخص در حساب دمو و همچنین تمرینهای وی مورد بررسی قرار می گیرند تا کارآموزان علاوه بر یادگیری، به درک  کاملی از سر فصل دروس بصورت عملی برسند

بهتون پیشنهاد میکنیم قبل از شرکت در هر دوره آموزشی از مشاوره رایگان قبل از دوره استفاده کنید. فقط کافیه فرم رو پر کنید.

نظر خود را بنویسید