دوره آنلاین کوچینگ استادی بورس ایران

دوره آنلاین کوچینگ استادی بورس ایران

  • نوع دوره: خصوصی
49,900,000 تومان
دکتر محمد حسن ژند
مدرس دوره :

دکتر محمد حسن ژند

درباره دوره آنلاین کوچینگ استادی بورس ایران

چرا اسم این دوره کوچینگ استادی است؟

قطعاً سرمایه گذاری و سودآوری در بازارهای مالی یکی از جذاب ترین سرمایه گذاری ها و از همه مهمتر سودآورترین آنهاست اما در کنار سودی که از این روش معامله گری می توانید کسب کنید همیشه یک چالش بزرگ همراهتان خواهد بود.
( چه سهمی بخرم؟ در چه زمانی بخرم؟ چه سهمی بفروشم ؟در چه زمانی بفروشم؟)
 شما با انتخاب دوره آنلاین و خصوصی کوچینگ استادی همیشه یک مربی خصوصی و حرفه ای با سابقه بسیار قوی در کنار خود خواهید داشت  تا زمانی که به درجه استادی دربازار مالی مورد نظر دست یابید..

 

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

  • ✅ همان طور که از اسم دوره پیداست و با توجه به معنی لغوی کوچینگ کاملا واضح است که شما پس از گذرانیدن این دوره تبدیل به یک مربی حرفه ای در بازار سرمایه خواهید شد.بنا براین برای اشخاصی  که برنامه‌ای برای تدریس و برگزاری کارگاه های مختلف و درآمدزایی از طریق آموزش دارند این دوره می‌تواند  مفید باشد.
  • ✅ این دوره برای افرادی که نمی توانند در کلاس عمومی شرکت کنند و زمان محدودی دارند و قصد دارند در مدت زمان  کم همه مطالب مورد نیاز برای حرفه ای شدن را بیاموزند بسیار مفید است
  • ✅ برای کسانی که میخواهند علاوه بر  تحلیل تکنیکال ، تحلیلهای  فاندامنتال  و روانشناسی بازار  را هم بیاموزند و با اعتماد به نفس بالا اقدام به ورود به بازار معامله گری و کسب سود نمایند مفید است.


چرا کوچینگ استادی را انتخاب کنیم؟

  •  در این دوره  ۰ تا ۱۰۰  بازار بورس ایران  را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بصورتی می آموزید که دیگر نیاز به هیچ عنوان  و سرفصل آموزشی دیگری ندارید و پس از گذراندن ۶ ماه به یک استاد و یک تریدر با اعتماد به نفس تبدیل می شوید .چرا که در طی این شش ماه کلاس  هم به صورت تئوری و هم به صورت حل تمرین و عملی برگزار شده و این موجب سرعت بیشتر در حرکت شما در ورود موفقیت آمیز به بازار بورس ایران می گردد.
  • بزرگترین دلیلی که  بعد از گذشت  چندین سال آموزش و برگزاری دوره های متعدد، دوره کوچینگ بیشترین ترافیک شرکت کننده را داراست همان مساله مهم انتقال تجربه در کنار علم  می باشد.
  • عامل دیگری که علاقمندان به این دوره را افزایش داده است، متفاوت بودن نحوه آموزش به سبک کارگاهی و عملی می باشد و افراد پس از اتمام هر جلسه تمرین را از استاد دریافت و جلسه بعد حل تمرین خواهند داشت و دلایل درست یا غلط بودن تحلیل خود را از استاد دریافت خواهند کرد

 

پیش نیاز دوره کوچینگ استادی:

تنها پیش نیاز این دوره علاقه و انگیزه و حداقل یکساعت زمان  گذاشتن برای مطالعه آموزشها  و تکرار و تمرین آنها می باشد.

 

تفاوت دوره کوچینگ با سایر دوره های آکادمی:

این دوره علاوه بر همه مزیت های  گفته شده،  شانس درآمدزایی حین گذراندن اموزشها را به شما خواهد داد . در واقع افرادی که تا حدودی با بازارهای مالی آشنا هستند  می‌توانند در کنار دوره ای که میگذرانند وارد بخش اشتراک ویژه شده و یکماه اشتراک ویژه  رایگان بصورت هدیه دریافت کنند و از تحلیل های تیم تحلیلی آکادمی دکترژند  استفاده کرده و درآمدزایی کنند.

بهتون پیشنهاد میکنیم قبل از شرکت در هر دوره آموزشی از مشاوره رایگان قبل از دوره استفاده کنید. فقط کافیه فرم رو پر کنید.

نظر خود را بنویسید