دوره آنلاین کوچینگ استادی فارکس

دوره آنلاین کوچینگ استادی فارکس

 • نوع دوره: خصوصی
64,900,000 تومان
دکتر محمد حسن ژند
مدرس دوره :

دکتر محمد حسن ژند

درباره دوره آنلاین کوچینگ استادی فارکس

چرا اسم این دوره کوچینگ استادی است؟

بازار بورس ارز (فارکس) شبیه یک تابع سینوسی و کسینوسی پر از پستی و بلندی است. شاید در نگاه اول این پستی و بلندی‌ها به یکباره و به صورت ناگهانی رخ دهند. اما حقیقت آن کاملا متفاوت است. برای اینکه بتوانید با راز و رمزهای تحلیل بازار بورس ارز آشنا شوید و از آن به نفع خود کسب درآمد کنید، باید اصول اولیه و پایه ای و پس از آن  قوانین پیشرفته معامله‌گری در آن را بیاموزید
در ادامه یک راهنمای جامع برای آموزش فارکس بصورت خصوصی یا تبدیل شدن به یک کوچ یا مربی   بورس ارز را معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

 

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

 • ✅ تمامی اشخاصی که به معامله گری روزانه  کارآمد، داشتن سود ماهانه و هفتگی ، مدیریت سرمایه و تحلیل‌گری  علاقه‌مند هستند مفید می باشد
 • ✅ برای اشخاصی که برنامه‌ای برای تدریس و برگزاری کارگاه های مختلف و درآمدزایی از طریق آموزش  دارند  مفید  وضروری می باشد
 • ✅ این  دوره برای تمام کسانی که می خواهند در انواع گوناگونی از سرمایه‌گذاری‌های اقتصادی و تحلیل های بازار های بین المللی و اقتصاد کلان ایفای نقش کنند مفید می باشد.


چرا کوچینگ استادی با دکتر ژند را انتخاب کنیم؟

 • برخی تصور می‌کنند با یادگیری استراتژی‌های معامله گری و روش‌های تحلیلی  بازار بورس  ارز می‌توانند به تنهایی موفقیت خود  را تضمین کنند. اما در حقیقت؛ برای پایبندی به استراتژی‌هایی که در دوره آموزشی خود  فرا گرفتید، نیاز به سختگیری ذهنی دارید.
  هر معامله یا تجارت در بازار بورس ارز  ویژگی‌های خاص خود  را دارد. در این بازار گاهاً با مواردی از قبیل  انجام معامله زود هنگام، ریسک بیش از حد یا ریسک نکردن به اندازه کافی، انجام معاملات دیر هنگام و.. دست به گریبان می شوید.
  «لغزش روانی»عبارتی است که  به ۵ دسته کلی تقسیم‌بندی می‌شود:

  نداشتن اعتماد به نفس برای اجرای استراتژی

  عدم آمادگی روحی و روانی برای شروع معاملات روزانه

  معامله‌گری در شرایط بیماری یا عدم تمرکز

  تاثیر گرفتن از نتایج معاملات قبلی در تصمیمات تجاری جدید

  تجارت فراتر از محدوده استراتژی‌ها (یا طمع معامله‌گری)

  هر یک از این موارد پنجگانه می‌توانند نتیجه معاملات و سرمایه‌گذاری در بورس ارز  را به ضرر شما برگردانند. به همین دلیل مفهوم روانشناسی، بخش مهمی در مربی‌گری بازارهای مالی به شمار می‌رود. در دوره کوچینگ بازار بورس ارز (فارکس) مباحث زیادی به راهکارهای مقابله با این عوامل روانی و گذر از آن‌ها اختصاص دارد.

 • در واقع حل مسائلی چون  آستانه شکست معاملات پرسود و فرار ازموقعیتهای خطر ساز و تبدیل ضرر به سود وامثالهم فقط و فقط با انتقال تجربه امکان پذیر می باشد که این امر مستلزم صرف زمان و انتخاب استادی با تجربه و علم می باشد.سخت گیری ذهنی یا عدم لغزش روحی و روانی نیزازمسائلی است که یک تریدر باید آنرا در نظر بگیرد و این امر فقط و فقط در سایه انتخاب استادی قانون مدار و سخت گیر امکان پذیر می باشد

 

پیش نیاز دوره کوچینگ استادی:

تنها پیش نیاز این دوره علاقه و انگیزه صرف زمان برای اجرای آموزشها و تمرین کردن می باشد.

 

تفاوت دوره کوچینگ با سایر دوره های آکادمی:

هیچ مفهوم تئوری بدون تکرار و تمرین کامل نیست. به نظرتان چه فرقی بین یک شناگر تازه کار و یک غواص وجود دارد؟ کدام یک از اینها می‌توانند در برابر یک موج اضافی مقاومت بیشتری از خودشان نشان بدهند؟ طبیعتا غواص؛ چون غواص حین یادگیری روش‌های کاربردی شنا با روش مدیریت بحران هم اشنا شده است . رمز موفقیت در بازار بورس ارز(فارکس) تمرین است که می‌تواند باعث پیشرفت شود. حتی معامله‌گران و تحلیلگران خبره هم همیشه به نتایج عالی دست پیدا نمی‌کنند (که البته طبیعی است). اما آن‌ها به تکرار آموخته اند چگونه برای پیروزی  عملکردشان را بهبود دهند.
یکی از نقاط قوت دوره کوچینگ  در بازار ارز ارائه راهبردهای مناسب برای یادگیری اصول ترید است. برای این امر نیاز دارید که علاوه بر یادگیری تئوری روش‌های و تکنیک‌های موجود، آنها را در نمودارها رصد کنید. همینطور نمونه‌هایی عملی از این استراتژی را در بازار  حقیقی ببینید.
بنابراین در این دوره نه تنها تکنیک‌های معاملات را یاد می‌گیرید بلکه آنها را به صورت عملی تجربه می‌کنید . ارزیابی و رصد بازار و رفع ایرادات تحلیلی‌تان بخش دیگری از موارد ارائه شده در این محصول است.

بهتون پیشنهاد میکنیم قبل از شرکت در هر دوره آموزشی از مشاوره رایگان قبل از دوره استفاده کنید. فقط کافیه فرم رو پر کنید.

نظر خود را بنویسید