پکیج ساخت استراتژی های معاملاتی

مدرس دوره :

دکتر محمدحسن ژند

درباره پکیج ساخت استراتژی های معاملاتی

رکن اصلی سودآوری در بازار استفاده از  استراتژی های معاملاتی است پس از آن می‌توان به اجزایی چون پایبندی به استراتژی معاملاتی و مدیریت ریسک و سرمایه، پلن ترید و سیستم ترید اشاره کرد. هرگاه صحبت از استراتژی معاملاتی می‌شود  ترکیبی از چند اندیکاتور یا اسیلاتور به ذهن متبادر می گردد که این گونه نیست. در واقع استراتژی های معاملاتی شامل موارد متعددی می باشد که دایره وسیعی را شامل می‌شوند و ترکیب اندیکاتورها و اسیلاتورها فقط بخشی از آن می باشد.

گاها با ترکیب متدهای مختلف تحلیلی به تریدی قابل قبول می‌رسیم. فی المثل ترکیب الیوت و پرایس اکشن یا ترکیب خطوط حمایت و مقاومت کلاسیک با ابزارهای گن یا ترکیب ابزارهای مبتنی بر فیبوناچی با آسترولوژی روندی و ...

گاهی برخی اندیکاتور ها دارای تقدم و تأخر خاصی هستند که ترکیب آنها با برخی ابزارها نمی تواند صحیح باشد همچنین است ترکیب آنها با تعداد دیگری از اندیکاتورها. بنابراین علم دانستن انواع استراتژی های معاملاتی و شناخت مواد ترکیبی صحیح و غلط آن به همراه ترکیب متدها و روشها با روندها و ابزارها را ساخت استراتژی معاملاتی گویند. طبعاً استراتژی‌های  استفاده شده در حالت های مختلف بازار با مومنتوم های مختلف و در بازارهای مالی متعدد و تایم فریم های مختلف با هم تفاوت دارند که این امر خود ضرورت یادگیری استراتژی های معاملاتی و شیوه ساخت آنها را به ما می‌رساند.

نمونه آموزش پکیج

بهتون پیشنهاد میکنیم قبل از شرکت در هر دوره آموزشی از مشاوره رایگان قبل از دوره استفاده کنید. فقط کافیه فرم رو پر کنید.

نظر خود را بنویسید