پکیج استادی بازارهای مالی

پکیج استادی بازارهای مالی

  • نوع دوره: پکیج آموزشی
  • مدت زمان: ۱۴ پکیج
8,393,000 تومان
11,990,000 تومان
30 % تخفیف
دکتر محمد حسن ژند
مدرس دوره :

دکتر محمد حسن ژند

درباره پکیج استادی بازارهای مالی

همانطور که می‌دانید، این روزها بحث بازار بورس،  بسیار داغ است. دنیایی که علاوه بر کسب درآمد مطلوب از آن، می‌تواند به شغل اول شما تبدیل شود. شغل اول و درآمد اول! (در این بازار سود مستمر داشته باشیم)

همه  این موارد باعث شد تا ما در آکادمی دکتر ژند پکیج استادی بورس را تهیه کنیم. پکیجی که همانند اسم آن واقعا استادی بورس است و به ریزترین تا درشت‌ترین مطالب بازارهای مالی پرداخته است.

اگر کمی جستجو کرده باشید متوجه می‌شوید که چنین پکیج‌های جامعی در سطح اینترنت بسیار کم یافت می‌شوند و یا اگر هم وجود داشته باشند به زبان فارسی نیستند.

در این پکیج سعی شده تا همه  نقاط کوچک و بزرگ دنیای بازار بورس را پوشش دهیم.

ما در این پکیج آموزشی، صفر تا صد بازار بورس را به شما آموزش می‌دهیم. از تحلیل و کسب سود از بورس ایران لذت ببرید. اگر فکر می‌کنید برای این دوره هیچ دانش قبلی‌ای ندارید اصلا ایرادی ندارد. این دوره را ما دقیقا برای شما ساخته‌ایم تا از صفرِ شروع کنیم و شما را به صد برسانیم.

هدف ما و این پکیج  این نیست که در هر موضوعی فقط مقداری ورود کنیم و باقی کار را به شما بسپاریم. ما از همان پله اول تا آخرین پله‌ها در کنار شما خواهیم بود.

اگر نگران سوال‌ها و مواردی که برایتان در طی دوره پیش خواهد آمد هستید، باید به شما بگوییم که این دوره یک پلن پشتیبانی حرفه‌ای هم داراست.

شش ماه پشتیبانی تضمین شده همچنین پشتیبانی از طریق تلگرام در گروه VIP خصوصی دوره، همراه این پکیج هستند.

 

اهداف آموزش

در این پکیج جامع ، ما تحلیل‌های تکنیکال و بنیادی را کاملا از صفر به شما یاد می‌دهیم و مرحله به مرحله با شما پیش می‌رویم تا به تحلیل‌های تکنیکال در سطح حرفه‌ای برسیم.

همانطور که ابتدای این کار را از مبتدی‌ترین آموزش‌ها شروع می‌کنیم، انتهای آن را هم با بالاترین سطح از تحلیل‌ها و تکنیک‌ها به پایان می‌رسانیم.

پیش نیاز های این پکیج آموزشی

مهم‌ترین پیش‌نیاز این دوره داشتن انگیزه و علاقه برای یادگیری است. همانطور که در بالاهم اشاره کردیم این دوره کاملا از صفر شروع می‌شود و نیاز به هیچ پیش‌نیازی ندارد. اگر کار کردن با کامپیوتر را بلدید، انگیزه و علاقه کافی هم دارید و مشتاق یادگیری هم هستید، به شما تبریک می‌گوییم چون تمام پیش‌نیازهای مورد نیاز  برای این دوره را دارا هستید و باید خود را آماده ورود به دنیایی جدید کنید.

هدایای همراه پکیج:

  1. اشتراک 15 روزه بخش اشتراک ویژه آکادمی دکتر ژند
  2. اشتراک 15 روزه کانال سهم ارز آکادمی دکتر ژند
  3. پشتیبانی 6ماهه پکیج

سرفصل ها :

« پکیج استادی بازارهای مالی » ، شامل ۱۴ پکیج به شرح زیر می باشد که می توانید سرفصل های هر یک را در صفحه مربوطه مشاهده کنید :

بهتون پیشنهاد میکنیم قبل از شرکت در هر دوره آموزشی از مشاوره رایگان قبل از دوره استفاده کنید. فقط کافیه فرم رو پر کنید.

نظر خود را بنویسید