دوره آنلاین کارگاهی ترید در فارکس

دوره آنلاین کارگاهی ترید در فارکس

  • نوع دوره: کارگاهی
17,900,000 تومان
دکتر محمد حسن ژند
مدرس دوره :

دکتر محمد حسن ژند

درباره دوره آنلاین کارگاهی ترید در فارکس

اولین سوالی که برای بسیاری از کارآموزان رشته های مالی مانند بورس پیش می آید این است که با حجم زیاد اطلاعات موجود در اینترنت یا کلاس ها و پکیج های متعدد و ... چه کنیم؟ از کجا شروع کنیم؟ یا کدام قسمت را با کدام قسمت همزمان استفاده کنیم یا چه بخشهایی از آموزش ها با هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد و مفیدتراست؟ 

سوال بعدی که ذهن اکثر دانش‌آموختگان بازار بورس را به خود درگیر کرده، این است که چگونه می‌توان از این موارد استفاده کرد؟ یا اصلا امکان کسب سود در این بازارها می‌باشد؟ چه کنیم که به سود برسیم؟ چرا موفق نمی شوم؟ بازار خلاف نظرات من (همیشه و همیشه) پیش می‌رود چرا؟ گاهی اوقات حس می کنم کسی منتظر است که خلاف جهت حرکت من بازار را پیش ببرد. 

اینها همه و همه سوالات و مشکلاتی هستند که گاهاً ذهن برخی از تریدرهای آماتور را به خود اختصاص می‌دهند. 

همچنین سوالاتی نظیر اینکه در چه ساعتی ترید کنم؟ بلند مدت یا کوتاه مدت؟ با پلتفرم ترید مربوطه آشنایی ندارم.چگونه بر ترس خود فائق شوم؟ آیا تریدی که انجام دادم صحیح است؟ من ترید را آنقدر نمی بندم تا کامل به سود برسم آیا درست است؟ در تایم فریم یک دقیقه ترید می کنم که به نظر من اصل بازار آنجاست ولی متضررم چرا؟
و ... 

بسیاری از این دست سوالات و مشکلات همه مواردی هستند که در دوره آنلاین ترید یا دوره کارگاهی ترید در بازارهای مالی مختلف مورد بررسی قرارگرفته  و رفع مشکل می شوند.

بهتون پیشنهاد میکنیم قبل از شرکت در هر دوره آموزشی از مشاوره رایگان قبل از دوره استفاده کنید. فقط کافیه فرم رو پر کنید.

نظر خود را بنویسید